• "Radosny zakątek...tak było w "zerówce" w roku szkolnym 2016/2017

Dzień Baśni

Fizyka dla Smyka - Optyka

LOGOEDUCATION

wycieczka do teatru "Baśnie braci Grimm"

DZIEŃ SPORTU

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

#lekkitornister - projekt edukacyjny

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I SZOPEK

KLASOWA WIGILIA

22 GRUDNIA obchodziliśmy w klasie naszą Wigilię.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za przygotowanie "pyszności" oraz pomoc w zorganizowaniu stołu wigilijnego.

Jasełka

Zostaliśmy zaproszeni na Jasełka w wykonaniu uczniów klasy II. Uniowie wystąpili specjalnie dla naszej klasy, dlatego bardzo dziekujemy za zaproszenie:)

KARTKA DLA BARTKA

Przygotowaliśmy życzenia świąteczne dla chorego Bartka z Olszynki.

Wizyta Mikołaja 6 grudnia

Wycieczka na Regionalną Wystawę Gołębi i Drobnego Inwentarza do MOSiR w Jarosławiu

PLANETARIUM W NASZEJ SZKOLE

ANDRZEJKI 2016'

I ORSZAK WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W piątek wzięliśmy udział w Orszaku Wszystkich Świętych.

Dzięki pomocy rodziców, dzieci pięknie były przebrane i przygotowane do odegrania roli "świętych patronów".

KONKURS PLASTYCZNY O TEMATYCE ROLNICZEJ

W konkursie wzięli udział: Bartosz Derylak, Natalia Dyrkacz, Marek Olewiński, Patryk Partyka, Gabriela Kunysz, Amelia Michalik, Rafał Strzelecki, Barbara Rysz, Wojciech Matysko, Hubert Niżnik i Krystian Iwaneczko.

Wszystkim dzieciom gratulujemy a Rodzicom dziękujemy za pomoc:)

"Dzień owocowych szaszłyków"

Nasze szaszłyki wowocowe, które przygotowaliśmy wspólnie w klasie smakowały wyśmienicie!

Zajęcia z logorytmiki oraz inne nasze codzienne zajęcia

Zajęcia z logorytmiki prowadzi pani Kasia Hamkało z CE Lingua

Fizyka dla Smyka

21 października wzięliśmy udział w zajęciach z fizyki pod hasłem "Magnetyzm". Zajęcia prowadzone były przez przedstawicielkę Akademii Nauki z Rzeszowa.

Dzieci, oprócz pokazu i objaśnień, same mogły brać udział w doświadczeniach oraz dotknąć i pobawić się każdą rzeczą jaka była do ich dyspozycji.

Zajęcia bardzo się nam spodobały, o czym świadczą uśmiechnięte buzie:)

PASOWANIE NA UCZNIA KLASY I ORAZ DZIEŃ NAUCZYCIELA

W tych dwóch uroczystościach wzięliśmy ostatnio udział jako publiczność.

WIZYTA W PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W PRZEMYŚLU

29 września byliśmy z wizytą w Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu. Panowie strażacy byli dla nas bardzo gościnni. Mieliśmy okazję obejrzeć sprzęt pożarniczy, wozy bojowe, braliśmy udział w próbnym alarmie oraz poznaliśmy pracę strażaków.

Potem pojechaliśmy do sali zabaw "Koliberek" w Wapowcach.

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W czwartek, 22 września na nasze zaproszenie przyjechał do szkoły sierż. Emil Mazur - dzielnicowy naszego rejonu z Komisariatu Policji w Radymnie.

Dzieci miały okazję wykazać się wiedzą już zdobytą wiedzą na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Oprócz rozmowy, były tez prezentowane filmy i bajki o tej tematyce, a także ćwiczenia praktyczne przy użyciu sprzętu i pomocy dydaktycznych szkolnych (przejście dla pieszych, sygnalizacja świetlna, znaki drogowe itp.). Każde z dzieci otrzymało również odblask.

Nasze zajęcia i zabawy

Dbamy o środowisko - sprzątamy świat!

W ramach akcji Sprzątanie świata dzieci w oddziale przedszkolnym miały okazję spotkać się z uczennicami klasy I gimnazjum oraz z panią Beatą Kołcz-Rokitowską nauczycielką przyrody i porozmawiać o ekologii, segregacji odpadów i dbaniu o środowisko.

Konkurs plastyczny o tematyce rolniczej

Dzieci z naszej klasy zgłosiły się do konkursu plastycznego o tematyce rolniczej, organizowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W związku z tym, w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej ARiMR otrzymaliśmy do klasy zabawki, narzędzia plastyczne, bogatą biblioteczkę, przyrządy gimnastyczne. Serdecznie dziękujemy, a dzieci i Rodziców zapraszamy do udziału w konkursie.

NARODOWE CZYTANIE

Siódmego września w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie. Uczniowie naszej klasy również wzięli udział "w czytaniu" zorganizowanym w hali sportowej. O szczegółach można poczytać w zakładce Wiadomości. W klasie natomiast kolorowaliśmy motyle - symbole czytania.